Peojuht

Peojuht:
Glimm Art OÜ kaudu on võimalik tellida kas kostümeeritud või kostümeerimata peojuhti. 

Eelkooliealised lapsed muudab kindlasti rõõmsaks kostümeeritud peojuht, kes mängib ja lõbutseb lastega just nii kaua kui soovite, pakkudes neile huvitavat ja eakohast meelelahutust. Tegelaskujusid on pakkuda igale maitsele.

Algkooliealised ja vanemad lapsed eelistavad mõnikord kostümeerimata peojuhti, kes söödab ette huvitavaid võistlusmänge, ülesandeid ja tegevusi, mille peale ise lihtsalt ei tuleks!

Harilikult saabub peojuht Teie üritusele umbes pool tundi kuni tund aega peale peo algust.  Kindlasti ei puudu programmist lõbusad mängud, võistlused, muusika, palju nalja ja mõni üllatus! Olenevalt laste arvust, vanusest ja peopaiga võimalustest, aga ka tellitud kava temaatikast ning pikkusest saab programmi liita ka erinevaid lisateenuseid. Eelistuste puudumisel koostab peojuht programmi ise.

Programm on eestikeelne!

Õhupalliloomade õpituba – 1h 95€

Õhupallimeister – 1h 70€

Peojuht alates – 130€ (rapuntsel, ükssarvik, merineitsi, lepatriinu, piraat, indiaanlane, haldjas, printsess, pipi, minnie, lumekuninganna Elsa, Frozen Anna, kloun, batman, väike nõid )

Programmi lõplik hind oleneb tellitud kava pikkusest, erinevatest lisateenustest (nt teaduskatsed, kuivjää, vesitattood, disko) ja kombineeritud teenustest (õhupalliloomad, glitter tattoo, näomaalingud).

Tasumine toimub otse peojuhile. 

Lisainfo ja tellimine: www.glimm.ee, tel: 55 947 305 (Ellin), e-post: glimm.info@gmail.com

Küsi lisa e-maili teel tapituba@gmail.com